Автор Тема: Отчет за заетите лица и договори по чл.111 от КТ  (Прочетена 2688 пъти)

Маграт

  • потребител
В указанията за попълване на част І пише, че тези лица не се включват. Това значи ли, че в целия отчет трябва да се елиминират все едно ги няма - като отработено време, разходи и т.н.?


скука

  • потребител
Re: Отчет за заетите лица и договори по чл.111 от КТ
« Отговор #1 -: 28 Февруари 2011, 11:47 »
В част 2ра.
ред 1530