Автор Тема: Пререгистрация ТР  (Прочетена 10903 пъти)

клио

• потребител
Re: Пререгистрация ТР
« Отговор #20 -: 22 Ноември 2010, 11:40 »
Заради предходната година. То и в писмото е казано

Ъ?

нулево ОПР с... данни за предходна година?:)
пропускам:)

HashFlare

Сашко

• потребител
« Отговор #21 -: 22 Ноември 2010, 12:54 »
Върбанов, ако на теб не помогнем, на кого?

1. А1 и Г1 можеш да изтеглиш в ПДФ формат от сайта на ТР. В тях се попълва най-лесно с PDF-XChange Viewer. Изтегли си го от http://www.tracker-software.com/product/pdf-xchange-viewer. Това е чудесна програма, след нея ще махнеш адобето от всеки компютър.

2. Както са ти казали - нот. заверка на всяко заявление, ако няма да подаваш лично. За пълномощното, мисля че не е нот. заверено, но 6 лева не са много.

3. На твое място бих пуснал сега само пререгистрацията , а Януари - ГФО за 4 години. :) Ако нямаш дейност още повече.
В твоя случай ОПР ще е бланка с много нули. Все пак не е празна.

4. Мнението на г-жа Тотка е просто хипотеза и надали ще впечатли особено тези които издават НП.

Ако имаш още въпроси - питай, ТР ми е слабост :)))

Барми

• потребител
  • Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно
« Отговор #22 -: 22 Ноември 2010, 13:36 »
В твоя случай ОПР ще е бланка с много нули. Все пак не е празна.

4. Мнението на г-жа Тотка е просто хипотеза и надали ще впечатли особено тези които издават НП.

Хайде бе. Бланка с нули е празна бланка. Непразна бланка е бланка с поне една значеща цифра.
За това, че тези които издават НП може и да си прав, но това не значи, че те са прави

ivarbanov

• потребител
  • Нищо не е еднозначно!
« Отговор #23 -: 22 Ноември 2010, 21:22 »
Благодаря Кло!

Колкото до въпроса на опасна за нарушаване на някой член от....... Абе я по-добре не ме питай, че не мога да лъжа

Ама то всъщност има ли някой който да не нарушава някой член? Да вземе да хвърли първият камък тогава :))

ivarbanov

• потребител
  • Нищо не е еднозначно!
« Отговор #24 -: 22 Ноември 2010, 21:38 »
Хей, то имало и втора страница на моето питане!!!!!

Благодаря на всички!!!!!

ПП
Впрочем и в одита има подобно питане. Пратих линк на ЛС към темата. Имам и предложение, ама......Хайде в другия раздел ще е