Автор Тема: Нотариална услуга в чужбина  (Прочетена 678 пъти)

jendo

  • потребител
Здравейте,

Имам ф-ра за заверка на сертификат при нотариус от ЕС(с валиден ват номер). Трябва ли да издам протокол по чл.117.

Поздрави.


HashFlare

Флора

  • потребител
Re: Нотариална услуга в чужбина
« Отговор #1 -: 07 Юни 2017, 18:13 »
Нотариусът упоменал ли е някакъв текст за ддс-то?

jendo

  • потребител
Re: Нотариална услуга в чужбина
« Отговор #2 -: 07 Юни 2017, 21:58 »
Фактурата е без ДДС и е за заверка на сертификат, който се представа на друга компания

Abby

  • потребител
  • Don't drink and fly ;)
Re: Нотариална услуга в чужбина
« Отговор #3 -: 07 Юни 2017, 23:11 »
ако отговаряте на всички условия в чл. 82, ал. 2, т. 3 от ЗДДС - начислявате