Автор Тема: Фактура от нерегистрирани по ЗДДС  (Прочетена 740 пъти)

atletik

  • потребител
Здравейте длъжни ли сме да включваме в дневник покупки разходни фактури издадени от нерегистрирани по ЗДДС лица без начислен данък в тях?


Abby

  • потребител
  • Don't drink and fly ;)
Re: Фактура от нерегистрирани по ЗДДС
« Отговор #1 -: 30 Юни 2016, 11:42 »
ако са данъчни документи по см. на чл. 112 от ЗДДС - да