Автор Тема: НАП-невъзможност да подам рег. по ДДС по ел. път  (Прочетена 1182 пъти)

e.ilieva

• потребител
подавам всичко по ел. път към НАП, но не мога да подам заявление за рег. по ДДС. При подписване на заявлението ми излиза " Обекта за подписване не може да бъде зареден Възможните грешки:
1. Не са инсталирани базовите сертификати на Стампит
2.Нямате административни права
3.Отказали сте инстал. на Актив Х контроли
4. Настройките на браузера не позволяват използване на Актив Х контроли.

Минах през всички настройки , позволих всичко свърз. с Актив Х контроли, имам администр. права, всичко съм позволила което ме е питало по време на попълване и подаване на заявлението...... и нищо - все тоя надпис. Работя с Интернет експлорер и повтарям - всичко друго подавам и подписвам без проблем.
Ако някой се е сблъсквал с това - моля за помощ. Звънях в НАП /не ми се коментира колко са компетентни/

Ели

• Global Moderator
  • потребител
  • *Mислите... стават...неща * (´• ̮•)
Re: НАП-невъзможност да подам рег. по ДДС по ел. път
« Отговор #1 -: 19 Февруари 2016, 21:08 »
Точно такъв проблем не съм имала
Аз лично бих пробвала с някой друг браузер - мозила, хром
Ако и това не помогне, свържете се с някой компютърен специалист да огледа настройките

Николай Мишовски

• Гост
« Отговор #2 -: 22 Февруари 2016, 09:43 »
Здравейте,
Моля да ни предоставите телефон за връзка и електронна поща за да се свържем с Вас и да Ви окажем необходимото съдействие.

Поздрави,
Н.Мишовски
ИЦ на НАП

Николай Мишовски

• Гост
« Отговор #3 -: 22 Февруари 2016, 11:46 »
Или се връжете с нас на телефона на Информационния център на НАП - 0700 18 700 или електронен адрес - infocenter@nra.bg Търсете Николай Мишовски.

Поздрави,