Автор Тема: Моля модераторите за малко подсказване  (Прочетена 5433 пъти)

.:ТТД вади ряпа

• Гост
Въй, въй, въй. Реших да вляза в системата, оти от три дни пиша все като гост и ме хвана срама. Пиша аз .:ТТД вади ряпа, пиша парола, туй това ми кажува, таквизи челяк не същес'у'е. Брех, викам си. Че съм изкуфял чичка, тъй ще е. И вземам пиша потребител gogogо (нейде и така съм се регвал), защото си помислям, че ..:ТТД вади ряпа е само името за публиката. Влизам аз, всичко точно, даже имам лично съобщение. Гледам го половин минута тъпо, решавам да си попитам. Човек като не знае нещо, пита.

После отивам и пиша мнение да минава време. Гледам не излиза кат' .:ТТД вади ряпа, а к'то gogogо. Викам, т'ва не мо'е да е вярно. Форума му се е скапала системата. Влизам си в настройките на профила и до где търся, баш къде беше, попадам на записаната поща. Въх Цонке. Имал съм десетки пощи, ала баш таквази съм немал. Поглеждам дата на регистрация, нейде 2011-та година. Ба. Чак пък толкова да съм изфирясъл да не помня, уж се регнах тая година.

Отивам да видя потребителите. Какво чудо.  .:ТТД вади ряпа е предпоследният регистриран. Викам си, объркал съм при писане (а може тия красавци да не са сложили trim, не съм им заглеждал кода). Вземам името от списъка, излизам и опитвам да вляза с него. Онова вече не твърди, че не съществувам, но пък твърди, че паролката ми не е вярна. Аз тъп и упорит като магаре, продължавам да упорствам. Ама и то проклето. Не ме трая дълго. Точно на третият опит ми заяви, че ми е пратило активация на пощата.

А сега. Аз си мисля, че съм ползвал име gogogо в jabse при com. Отварям онази поща, в нея нищо. Та сега питанката е, ако може да ми се каже поне в кое домуване е посочена поща в профила ми, а от там ще се опитам да позная коя е, макар на повечето места да имам по две-три сметки.

По подразбиращи настройки на системата, това се вижда от зелен нагоре.

.:ТТД вади ряпа

• Гост
Re: Моля модераторите за малко подсказване
« Отговор #1 -: 04 Декември 2014, 13:27 »
п.п. Извинявам се, че без да искам похитих чужда сметка. Още се чудя, как не е моя.

ghost

• Administrator
  • потребител
« Отговор #2 -: 04 Декември 2014, 13:33 »
Подсказка: wuser

.:TTД вади ряпа

• потребител
  • По-вреден от ДДТ, по-зъл от ТДД
« Отговор #3 -: 04 Декември 2014, 13:44 »
Thank you призрак. Не очаквах, че съм ползвал така да се каже админската си поща. Кой си е прост, вари го печи го, нищо не става, като са го изпуснали на седем и до седемдесет и седем, все тая.

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
« Отговор #4 -: 04 Декември 2014, 13:50 »
абе не ви разбрах за кво си приказвате, ама не е призрак, а е духче - доброто духче на форума

• потребител
« Отговор #5 -: 04 Декември 2014, 14:02 »
Ами думата се превежда и по двата начина, като „Добрият дух Каспър“ например. Но предполагам, че при него е игра на думи, което е популярно в нашите среди. Например това wuser идва от windows user, но от месец е вече windows 9 user. Може да се срещне в регистъра. Неговото може да значи Джи хост, което евентуално да произлиза от някакво име (например да ми е адаш — Георги, Генчо, Генади и т.н.) или по-вероятното от „домуване на госта“. Гост от своя страна, ако не произлизаше от Отит, както му казваш, щях да реша, че е руският държавен стандарт.

Само, че и аз не съм малко сбъркан. Потребителите подразбиращо не са подредени по дата, а азбучно, но няма кой да гледа.

Иначе с две думи, обърках си сметката, влязох в чужда, след като го осъзах, установих, че паролата ми не е вярна и накрая помолих да кажат, с коя поща съм се регистрирал, че да мога да вляза — тъпо, по-тъпо, най-тъпо, Георги ☹

gera_r

• потребител
  • Животът не е фабрика за мечти.
« Отговор #6 -: 04 Декември 2014, 14:36 »
Ей тва - последно, няма как да го преглътна!
Тази "градация" е невъзможна!
Ще прощаваш, но няма начин!
Не и с "Георги" в края!!!

• потребител
« Отговор #7 -: 04 Декември 2014, 15:00 »
Казах Георги, не Гергана, стискаме ли си ръцете? Гошковците сме тъпички, пък Герганите са сладурани.

По принцип това е великолепно име, но все ми спомня за една много стара любов, която се сещаш как завърши за мен. Добре, че си го съкратила, че да не ми напомняш, а покрай мен няма Гергани, че да се сещам по-често.

gera_r

• потребител
« Отговор #8 -: 04 Декември 2014, 15:46 »
Гошковците сме тъпички...

Аз тъп "Гошко" не познавам! Пак няма сделка...
Съвсем тихичко ще ти споделя, че това име е на особена почит при мене /не заради мене :)/ и няма начин да ме убедиш в тезата си :))))

• потребител
« Отговор #9 -: 04 Декември 2014, 15:54 »
Добре нека съм само аз изключението, колкото да потвърдя правилото, пък никой няма да закача твоите близки. Така навита ли си?

gera_r

• потребител
« Отговор #10 -: 04 Декември 2014, 16:05 »
Сега ще кажеш, че съм инат, ама не, не съм навита :)))
И ти не си тъп, щом знаеш "диенесите" за какво служат :)))
А щом послушно следваш жена ти в "черния" петък по моловете и не роптаеш, то значи си и добър :)))
Край!

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
« Отговор #11 -: 04 Декември 2014, 16:15 »
Изключението, макар и емблематично, си е изключение:

Цитат
Георги Петров е същият онзи бивш земеделец, после седесар, сетне царист и накрая гербер, който през далечната 1994 г. бе заведен на мачовете на националния отбор в Щатите. Там той се прочу с това, че не можеше да регулира климатика в хотелската си стая и в 40-градусовите жеги стоеше с пуловерче в стаята си.
За кариерното развитие и дългите битки на Петров с образователната система е писано достатъчно. Потресаващото е, че точно този човек беше сред депутатите, гласували новата Конституция, след това оглавяваше Комисията по хазарт, а накрая се оказва, че е играл особено важна роля и в „банковото дело".

gera_r

• потребител
« Отговор #12 -: 04 Декември 2014, 16:22 »
Опасна, смешното е, че познавах "на живо" Гошо Тъпото.
Факт е, че именно той е изключението за което не се сетих.
Съжалявам ДДТ, мястото за тъп Гошко не е вакантно :))))

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
« Отговор #13 -: 04 Декември 2014, 16:36 »
уф, и в тая класация голяма навалица:

Иво Сиромахов в събрал на едно място фразите, с които запомнихме прехода.

Ето ги накратко:

Димитър Попов – “За Бога, братя, не купувайте!”
Васил Михайлов – “Трябва да развиваме приятелските отношения между България и Нубия.”
Елисавета Миленова – “Г-н Савов, излезте навън да ви шибна два шамара!
Гошо Тъпото: “Щом масата е шведска, аз ще стана, като дойдат шведите.”
Нейчо Неев – “Егати държавата, щом аз съм й вицепремиер!”
Надежда Михайлова – “Нахранете журналистите!”
Нина Чилова. Запитана за произведенията на Панчо Владигеров, тя уверено заяви: “Любимият ми е Златю Бояджиев.”
Симеон Сакскобургготски – “Трябва да си смените чипа.”
Симеон Дянков – “Бюджетът е малка постна пица.”
Жорж Ганчев – “Не ме гледай умно, българино!”

Verba volant, scripta manent

• потребител
« Отговор #14 -: 04 Декември 2014, 16:37 »
Гошо „обратното на острото“, кога е починал? Това съм пропуснал. Не беше стар. Може би някаква болест?

Ей вярно инат. Да беше родена от края на март до последната седмица на април, щях да разбера, ама… Много големи щастливци са твойте близки, като имат до себе си толкова всеотдайна жена като теб.

п.п. Ще трябва да питаме съпругата, колко съм добър. Или по-скоро майка ми. Ще каже, че съм добър за бой. кога го набиеш, все ще е късно и малко. Днес точно ме наруга едно хубаво, колко антисоциаен тип съм, безотговорен, ненормален… Щеше да е добре, да не е права ;)

bonou2

• потребител
  • I Still Haven't Found What I'm Looking For
« Отговор #15 -: 04 Декември 2014, 16:38 »
е ся, а танковете не са от прехода ?

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
« Отговор #16 -: 04 Декември 2014, 16:40 »
е ся, а танковете не са от прехода ?

накратко бе, Бони!

• потребител
« Отговор #17 -: 04 Декември 2014, 16:42 »

Нина Чилова. Запитана за произведенията на Панчо Владигеров, тя уверено заяви: “Любимият ми е Златю Бояджиев.”
Симеон Сакскобургготски – “Трябва да си смените чипа.”
Симеон Дянков – “Бюджетът е малка постна пица.”

Тези трите са след края на прехода. Не е коректно да ги слагаме в кюпа. За мой срам сред тях е и моя съгражданка, завършила елитна местна гимназия.

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
« Отговор #18 -: 04 Декември 2014, 16:45 »
Края на прехода? Я не се русалкай - още мърдаме!
спомени, спомени - е те тая нема начин да не ми е в некоя класация

Меглена Кунева беше кошмарно „сгъната” в „Панорама” миналата седмица. Жалка и в същото време много смешна с това жълто сакенце. Преди да дойде на семинара на Златни пясъци, не сваляше от възрастната си снага синьото сако. След присмеха ни го смени. Но пак заложи на партийните пароли – скипри се с жълто сако. Всъщност предизборните послания със саката започнаха в червено. Минаха през синьо. И се заковаха в жълто. Кунева пренебрегна турскосиньото и гербаджийската партийна колорност. Но избирателите на БСП, СДС и НДСВ не бяха пропуснати.

Гаргарим се, разбира се. Ив цветовете на дъгата да е следващото сако на М.К., това няма да й помогне. Как само се гънеше край Томислав Дончев и Димчо Михалевски в събота. Срамна работа. Речовитият Даниел Вълчев разказа играта на празнодумна нахалница като Кулезич в неделя. Но беше за ожалване, когато изтърси, че се борели за първото място. По-жалък е само Емил Кабаиванов, който вещае изборен успех на СДС, но не се кандидатира за депутат, за да не изпусне сегашното си местенце. Смешници. Обаче.

Имаме предложение. Дани Бой е известен като образцов кавалер. Защо да не асистира на партийната си шефка по време на предизборните диспути, за да си сменя бързичко саката. Да редува червено, синьо и жълто. Да става смешка. Така зрителите ще гледат саката, а не как Кунева си криви устицата. И още. Да не забравим – заклет фен на цветните сака беше Гошо Тъпото. Как само се носеше в кулоарите на парламента. Кунева тутакси да го включи на избираемо място в листите. Корпоративни босове се разтичаха да я спасяват, за да влезе в НС. Но Гошо Тъпото ще й липсва за допълнителен цвят

• потребител
« Отговор #19 -: 04 Декември 2014, 16:56 »
„Руслкай“ е нов термин за мен. Нещо като „не се шегувай“ ли означава? Прехода завърши при Костов диск. Сега съвсем официално сме си пазарна икономика по всички правила.

Горе имах предвид, че Чилова ми е градска, онзи с танковете и той. Но нейното го знаех като „любимият ми художник е Панчо Владигеров“, прекрасно за министър на културата. Не съм чувал самата реплика, но много го говореха това.

Тадаръкова няма какво да я мислим. Оплела си е кошничката и вероятно скоро ще си иде в Брюксел и ще ни остави на мира. Май се мотае в парламента, просто колкото да не я забравят.