Автор Тема: Трябва ли държавата да плати?  (Прочетена 18303 пъти)

niki67

• потребител
Re: Трябва ли държавата да плати?
« Отговор #80 -: 13 Декември 2014, 13:47 »
Брех с такава реклама, започвам да кроя планове, как да се уредя с една командировка до София, та да стисна ръката на този забележителен човек.

Абе тя не говори сериозно, не й се впрягай. Сериозно беше онова за опита и познанията на новороденото:). Забележителна е Ели, а аз съм доста ужасен човек. Макар че точно с Ели по всички въпроси извън счетоводството мислим абсолютно различно. Но то е и нормално, аз нали ти казвам, че съм доста ужасен.
Ама ти не живееш ли в София? Да не би да си във Видин?:)

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
« Отговор #81 -: 17 Декември 2014, 16:14 »
Цитат
Вчера разговарях с главния прокурор и го помолих да вземат някакви мерки. Имам информация, че вътре продължават с имотите да се разпореждат по начин, по който ние само плащаме сметката и продължаваме да плащаме.

Това казва Бойко Борисов на заседанието на министерския съвет днес при обсъждането на съдебната реформа.

А тебе те е яд, че не си пръв на кранчето? Наистина не ти знам правомощията, но ако действително нищо не можеше да направиш, егати и държавата, на която си премиер.

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
« Отговор #82 -: 17 Декември 2014, 17:57 »
Цитат
Финансовият министър Владислав Горанов е силно недоволен от Върховния административен съд заради това, което се случи на последното заседание по делото за фалита на КТБ и отлагането му чак за февруари. През това време из София обикалят едни хора и правят едни сделки, с които накрая за държавата няма да остане нищо от масата на несъстоятелността, възмущава се той на правителственото заседание днес според публикувана стенограма.
Цитат
Фирми, контролирани от Бисер Лазов и групата около него, разпродават активи недвижими имоти. Това може да се види от публичните регистри. Същевременно тези фирми имат задължения към КТБ.

еми така е, пич - предателят си остава предател винаги и към всеки. Май ше се стиснете за палците и ще му разтворите бузки

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
« Отговор #83 -: 11 Февруари 2016, 13:33 »
Вложител в КТБ осъди БНБ

еми нема искроффффффффф да плати
все от паричките на заспалия народец ще е плащането на обезщетенията

Ели

• Global Moderator
  • потребител
  • *Mислите... стават...неща * (´• ̮•)
« Отговор #84 -: 11 Февруари 2016, 14:47 »
почва се значи ...

Тази шизофреничност на законите ни винаги ме е изнервяла
Персонална отговорност няма, институционалната връща топката до джобовете на всички ни!
Ще плащат дори тези, които ще осъдят БНБ или НС  ...
А "персоните" ... те си получават заплатите