Автор Тема: Пререгистрация Булстат  (Прочетена 807 пъти)

Mislesht

• Гост
Пререгистрация Булстат
« -: 23 Април 2014, 21:41 »
Може ли някой да ми даде компетентен отговор на въпрос, който в последствие се превърна в казус? Представител съм на заведение предоставящо социална услуга... имаме регистрация Булстат, но по стечение на обстоятелствата ръководителя (директора) напусна. Към момента има назначен ръководител с трудов договор сключен за определено време - до заемане на длъжността въз основа на конкурс. В момента тече процедура  набиране на документи и след това провеждане на конкурс...
Питането ме е следното: Необходимо ли е лицето, което към момента е с трудов договор сключен за определено време - до заемане на длъжността въз основа на конкурс да подава необходимото заявление и документи в Агенция по вписванията за смяна имената на лицето представляващо заведението и стоящ под БУЛСТАТ до момента? Ако е необходимо да се прави пререгистрация относно смяната на имената, моля посочете какъв е срока за това.
Или след провеждането на конкурс, избрания за директор да ходи и да си прави пререгистрация...?
Предварително благодаря на всички за отделеното време и оказана помощ!

HashFlare

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
Re: Пререгистрация Булстат
« Отговор #1 -: 24 Април 2014, 16:05 »
ами да - желателно е било да го направи към момента на подписване на трудовия договор
а пропо - кой го е подписал?