Автор Тема: 116 протокол  (Прочетена 1318 пъти)

Дидо

  • Гост
116 протокол
« -: 15 Октомври 2012, 16:48 »
Привет!1.Налага се да се издаде протокол 116 зддс.Фактурата е от месец 8,включва се в дневници месец 10 със същата дата и знак минус.Новата фактура е с дата месец 10,но данъчно събитие 8 месец.Правилно ли разсъждавам дотук?2.При корекция на ВОД фактура важат ли правилата на член 116 от зддс?


Ели

  • Global Moderator
  • потребител
  • *****
  • *Mислите... стават...неща * (´• ̮•)
Re: 116 протокол
« Отговор #1 -: 15 Октомври 2012, 18:46 »
При корекция на фактура за ВОД  важат  правилата на чл. 116 от зддс.

отразяването е по описания начин