Автор Тема: Данъчните служители които вършат счетоводни услуги отчитат ли се на ДАНС?  (Прочетена 2106 пъти)

сана58

• Гост
Здравейте колеги,
Тъй като не пиша фактури, и други документи,а парите ги прибирам под формата на хранителни стоки и бартер за мой услуги в системата на НАП,
искам  вашето мнение може ли да не се отчитам на ДАНС, за счетоводните услуги които са ми на тези клиенти.

Ели

• Global Moderator
  • потребител
  • *Mислите... стават...неща * (´• ̮•)
здравейте колега,

ясно е, че въпросът е бъзик, но и аз приключих с  ДДС-то :)))
та както се казваше в един филм /не помня кой беше/ - Мозе, мозе, всицко мозе :))

Барми

• потребител
  • Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно
Като виден телеманиак да подскажа името на филма: Хитър Петър - „Хитър Петър“ е български игрален филм (комедия) от 1960 година на режисьора Стефан Сърчаджиев, по сценарий на Петър Незнакомов. Оператор е Бончо Карастоянов. Музиката във филма е композирана от Филип Кутев.

скука

• потребител
... парите ги прибирам под формата на хранителни стоки .....

Че те в ДАНС да не са на диета?~)))
Отчета - в кашони,бутилки....и там каквото вземаш.~)))

didah

• потребител
Хихи, стига тези клиенти да не са пък от онези в дългия списък,длъжни и те да подават инфо-т.е-надявай се те да не спечелят орден, докладвайки те за огрооооооооооомното ти нарушение:)

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
Здравейте колеги,
Тъй като не пиша фактури, и други документи,а парите ги прибирам под формата на хранителни стоки и бартер за мой услуги в системата на НАП,
искам  вашето мнение може ли да не се отчитам на ДАНС, за счетоводните услуги които са ми на тези клиенти.

Ама как така "не пиша фактури и други документи"? Че ти съвсем никъде не ги отчиташ тези твоЙ услуги, та до ДАНС ли ся опря?