Автор Тема: Регистрирани лица по чл. 97а от ЗДДС  (Прочетена 27890 пъти)

silvanchence

  • потребител
Re: Регистрирани лица по чл. 97а от ЗДДС
« Отговор #40 -: 11 Февруари 2014, 14:55 »
Оказва се, че фирмата за дейността по командироване на работници в чужбина, е регистрирана по чл. 100, а не по чл. 97а.

В такъв случай има ли право на данъчен кредит за български фактури, и за всички ли?


Ели

  • Global Moderator
  • потребител
  • *****
  • *Mислите... стават...неща * (´• ̮•)
Re: Регистрирани лица по чл. 97а от ЗДДС
« Отговор #41 -: 12 Февруари 2014, 07:13 »
при регистрация по чл.100 ал.1  ДК е по общите правила