Автор Тема: Тука последно отворено ли е или не е отворено?  (Прочетена 2972 пъти)

Ф.В.Езерский

• потребител
  • دخل اسم المستخدم وكلمة المرور الخاصة
Гледам някои хора не можели да влизат :-))))

HashFlare

Барми

• потребител
  • Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно
Който не може през вратата, взима сайта на абордаж! И пак е вътре. А дали е отворено, или затворено - няма значение :)

Abby

• потребител
  • Don't drink and fly ;)
Хаха, сещам се за една снимка (ама нямам линк към нея).

Магазин в индианско гето и отпред една голяма табела:

Open
if not closed

Ф.В.Езерский

• потребител
Мдаааа ;-)))))
Изтървам шоутата напоследък :-D

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
тва щото аз те изтървах от поглед!
А днешното шоу ми съсипа обещаното кафе

Ф.В.Езерский

• потребител
Да бе.... Ти утре към Триадите?

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
Ми за сега съм - не, благодаря, ама чак до утре може да размисля.

ivarbanov

• потребител
  • Нищо не е еднозначно!
Шоу, шоу, но ако наистина има проблем с влизането си е повод за размисъл

Ели

• Global Moderator
  • потребител
  • *Mислите... стават...неща * (´• ̮•)

днес сайтът е тестван отново
не трябва да има проблем

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!

Ако
Ти имал ли си проблем?

ivarbanov

• потребител
  • Нищо не е еднозначно!
Не
Може и да не ми остава време за четене, но хвърлям по едно око почти всеки ден :))

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
Една млада жена се намирала на оживено летище, в очакване на своя полет. Тъй като имало доста време до полета й, тя решила да си купи книга за четене. А заедно с книгата си купила и кутия бисквитки…
Настанила се удобно в едно кресло във VIP-залата на летището - за да бъде необезпокоявана докато чете.  На съседната седалка - точно до кутията с бисквитки - се настанил някакъв мъж, който отворил списанието си и също се зачел.
Когато момичето си взело първата бисквитка от кутията, непознатият също се пресегнал и си взел една. Това я подразнило, но си замълчала.
Обаче си казала наум: “Какъв нахалник! Заслужава да му забия един шамар!”.
И така, всеки път когато тя си взимала по една бисквитка от кутията - мъжът правел същото. Това я вбесявало, но не искала да предизвиква сцени точно на летището…
Когато в кутията останала само една бисквитка, тя си казала: “Я сега да го видим, какво ще направи този нахал?!”.
Мъжът взел последната бисквитка, разделил я на две и подал едната половина на младата жена.
След известно време,  жената вече се била настанила на мястото си в самолета и отворила чантата си, за да си потърси очилата. За нейна огромна изненада, открила в чантата си нейната кутия бисквитки - недокосната и неразпечатана.
Младата жена почервеняла от срам. Тя осъзнала, че не била права и че е забравила нейните бисквитки в чантата си.
Непознатият мъж бил разделил своите бисквитки с нея - без да изпитва гняв или горчивина…
…а през цялото това време тя била бясна, защото си мислела, че той си похапва от нейните сладки.
И вече нямала възможност да се извини и да обясни грешката си…

http://blogatstvo.com/blogatstvo/spiritual/cookies/