Автор Тема: всичката им работа е такава  (Прочетена 8111 пъти)

OpaSna TikVa

• потребител
  • Мои са!
Re: всичката им работа е такава
« Отговор #20 -: 02 Август 2011, 22:37 »
На нарушителите (и злоупотребителите) ще бъде налаган бан за срок от 1 (един) месец да си държат торбичките на балкона!

gera_r

• потребител
  • Животът не е фабрика за мечти.
« Отговор #21 -: 03 Август 2011, 12:12 »
На нарушителите (и злоупотребителите) ще бъде налаган бан за срок от 1 (един) месец да си държат торбичките на балкона!

Едва ли ще е кой знае какво наказание за притежателя на балкона.
Но за съседите на горния етаж - със сигурност!
А ако има "течащи" отпадъци - и за съседите от долния етаж....
:)))

Ели

• Global Moderator
  • потребител
  • *Mислите... стават...неща * (´• ̮•)

gera_r

• потребител
  • Животът не е фабрика за мечти.
« Отговор #23 -: 30 Август 2011, 11:10 »
Такааа....
Размислите ми не са от печата, а от сутрешния блок на Нова Тв.
Слушах с едно ухо "социалния" ни министър. Говореше за глобите за работници, позволили си лукса да работят, без да си плащат доброволно десятъка на дъжавата.
Хем ми беше смешно, хем ми беше тъжно.
Най-вече се изхилих на репликата му, че ако нещо се случело на рботника - кой ще плаща???
Аз не съм от най-големите потребители на социалните блага на държавата, ама ще ме светнете ли вие, като добри данъкоплатци и редовни осигурени, получавате ли нещо без пари?
Че аз не се сещам сама за такава благинка....

Ели

• Global Moderator
  • потребител
  • *Mислите... стават...неща * (´• ̮•)
« Отговор #24 -: 16 Септември 2011, 15:20 »
без коментар

http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=10105&sectionid=16&id=0000111
Цитат
Последната гордост на премиера Борисов е новооткритият участък от Южната дъга на Околовръстното шосе на София. Но се оказа, че на кръстовището пешеходната пътека свършва в мантинела. Освен това маркировката заблуждава водачите и те завиват директно в насрещната лента. От столичната община обясниха, че шофьорите са си виновни, защото били разсеяни. А премиерът честити новия път на всички ученици по случай 15 септември.

клио

• потребител